Nejbližší akce

[ilustrační foto]
Umělá inteligence 2019
28. 5. 2019: Umělá inteligence 2019 - Odborná konference, která se zaměřuje na praktické využití strojového učení a AI. Konference se věnuje např. AI ve výrobě a dodavatelském řetězci, AI v HR systémech, AI v obchodu, využití RPA... web

více událostí zde

IDG blog

TZ: IDG spouští nový projekt AI World o umělé inteligenci
Tisková zpráva
China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.

více na idg.cz/blog
O IDG Czech

IDG Czech Republic, a. s., je dceřiná společnost International Data Group (IDG), přední mezinárodní společnosti se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává více než 300 titulů novin a časopisů a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě.

V České a Slovenské republice vydává společnost IDG tato tradiční (papírová) média:

V tištěné verzi vycházejí tyto tematické speciály:

Z on-line medií to jsou:


IDG US

International Data Group (IDG) je přední mezinárodní společnost se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává v 92 zemích světa více než 300 titulů novin a časopisů (např. Channel World, CIO, CSO, Computerworld, GamePro, InfoWorld, Network World a PC World) a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě. Společnost IDG rovněž organizuje přes 400 konferencí a eventů, mezi něž patří např. Macworld Conference & Expo, OpenSource Conference & Expo, CIO 100, DEMO a IDC Directions.

IDC je dceřinou společností IDG. IDC je přední světová analytická a poradenská společnost, která pomáhá svým zákazníkům seznamovat se s novými trendy v oblasti e-businessu a technologií a stanovovat vhodné obchodní strategie. IDC zkoumá celosvětové trhy a trendy a je schopna dodávat zákazníkům příslušný servis a poradenské služby. Pro společnost pracuje přes 1000 analytiků ve 110 zemích světa, kteří s ohledem na danou lokalitu provádějí globální výzkum. Zákazníky společnosti IDC jsou světové špičky IT dodavatelů, IT organizací, e-business společností a finančních společností.

[ilustrační foto]